Tým Cyklokros Milovice

Za oddílem Cyklokros Milovice stojí Richard a Jaroslav Němcovi. Vzájemná spolupráce Prolog Bike s tímto týmem probíhá úspěšně již několik let. Cyklokros Milovice jak název spolku napovídá, se věnuje především organizaci závodů Českého Poháru v cyklokrosu v Milovicích a to na velmi vysoké úrovni. Zeptejte se na referenci někoho, kdo se účastnil cyklokrosového závodu v Milovicích.

Dosavadním organizačním vrcholem bylo pro Milovické sdružení Mistrovství Republiky Žen a mládeže v roce 2014, které svým vítězstvím ozdobila Kateřina Nash. Vždyť který organizátor MČR se může pochlubit účastí Katky Nash? Mnoho jich není. V neposlední řadě, Cyklokros Milovice je čím dál více neodmyslitelným spojencem při organizaci závodu PAVÉ TOUR MILOVICE

Jako týmovou posilu získali Petra Beneše, mezi jehož úspěchy patří např. celkové vítězství v silničním seriálu UAC. Do týmu Cyklokros Milovice Petr fakticky nastoupil již na podzim 2015 a stihl ještě naskočit do cyklokrosu, kde se mu povedl zisk stříbrné medaile na ME Masters na Slovensku a celkově 3.místo v ČP Masters. Jeho závodní cíle v budoucnu jsou mimo jiné klasiky PAVÉ TOUR MILOVICE a LAWI TOUR CLASSIC, celková klasifikace prestižního seriálu UAC a ME v cyklokrosu konající se v roce 2017 v Táboře.

Petr Beneš svých silničních úspěchů dosáhl na kole GIANT TCR Carbon a do sezony vyrazí na modelu GIANT PROPEL Advanced Pro 1 2016. Od Petra víme, že již vyzkoušel několik značek, ale kola GIANT jsou pro něj ta nejlepší. Tuto zkušenost můžeme jedině potvrdit.

Komentáře

Kde nás najdete?

Horská 6 – Pasáž Centrum
Trutnov
www.prologbike.cz

Prolog Bike na Google mapě

Kontaktujte nás

tel.: +420 777 034 620
mobil: +420 777 034 600
e-mail: info@prologbike.cz
Prolog Bike na Facebooku