Trutnov Trails

Síť MTB stezek v okolí Trutnova, na Čížkových kamenech, Jestřebích a Vraních horách.

V současnosti TT nabízejí cca 12 km přírodních singltrailů různých obtížností. Nástupními místy jsou nejlépe Lhota u Trutnova, Bohuslavice nebo Markoušovice. Už letos by mělo přibýt dalších 8 km a výhledově chceme bikerům nabídnout až 60 km nezapomenutelných stezek ve zvlněné krajině východního předhůří našich nejvyšších hor.

Jízdu po trailech můžete navíc doplnit o cyklovýlety po okolí. Můžete vyrazit do Krkonoš, Adršpachu, Babiččina údolí, Žacléřska, na Rýchory nebo navštívit Broumovsko. V našem regionu v současné době vzniklo také několik rozhleden, nejbližší je ta Slavětínská, ale i ostatní jsou v dojezdové vzdálenosti.

Chcete se podílet na rozvoji podkrkonošského bikového ráje? Přijeďte vyzkoušet novou atraktivní lokalitu, můžete se zúčastnit pravidelných dobrovolnických brigád v rostoucí komunitě trutnovských bikerů nebo přispějte libovolnou částkou na účet spolku TT u Fio banky 2300594225/2010.

Veškeré novinky o provozu a stavu trailů či činnosti spolku, možnostech pomoci při pravidelných brigádách, aktuální fotky najdete na naší veřejné stránce na facebooku

www.trutnovtrails.cz

Komentáře

Kde nás najdete?

Horská 6 – Pasáž Centrum
Trutnov
www.prologbike.cz

Prolog Bike na Google mapě

Kontaktujte nás

tel.: +420 777 034 620
mobil: +420 777 034 600
e-mail: info@prologbike.cz
Prolog Bike na Facebooku