Ohlédnutí za trutnovským TOI TOI Cupem 2014

První trutnovský Toi Toi Cup nebo chete-li Český Pohár v cyklokrosu je za námi. Jednoznačně se vydařil. Na organizaci akce i samotnou trať závodu zazněly z úst závodníků a jejich doprovodů, rozhodčích i diváků a kamarádů pouze pozitivní reakce.

Toto vše nás nesmírně těší a je pro náš realizační tým obrovskou motivací do budoucna. Co vše se ale skrývá za uskutečněním takové akce, která má statut II.kategorie UCI?

Je to především obrovské množství přípravných manuálních i administrativních prací. Jen namátkou bylo nataženo 4,5km pásky, do země zatlučeno téměř 400 dřevěných sloupků a u klávesnice odpracováno desítky hodin. Nedílnou součástí je pak finanční rozpočet ve výši několika desítek tisíc korun, který je nutné zajistit. Ke všemu je třeba ale i velký kus štěstí a to jak známo přeje připraveným. Základním kamenem byly předchozí dva ročníky cyklokrosu v Trutnově, na jejichž základě přišla nabídka k Toi Toi Cupu.

A právě zde je bezpodmínečně nutné zmínit všechny partnery a jednotlivce, kteří s realizací závodu od začátku pomohli a bez kterých je doslova nemyslitelné o podobné akci třeba jen uvažovat. Děkujeme všem níže uvedeným osobám a partnerům, kteří se podíleli na realizaci trutnovského závodu.

Partneři:

Partneři

Pro Music, Prolog Bike, Author, Vodafone, Force, Nutrend, Silvini, Pivovar Krakonoš, Trutnovinky, Krkonošský Deník, Agentura Cyklistika, Juta a.s., Auto Martin

Osoby:

Daniel Krčmář, Petr Kunce, Martin Ryšavý, Nikola Férová, Petr Šťásek, Petr Jánský, Michal Syrovátka, Jiří Minařík, Zuzana Bílková, David Severa, Dita Chromá, Roman Chromý, Iveta Kultová, Marie a Mirek Tlamkovi, Radek Beneš, Martin Ondráček, Tomáš Krejza, Veronika Linková, Ondřej Nesvatba, Aleš Vaníček, Michal Bogáň, Jan Bartoš, Petr Klouček, Sláva Hekl, Václav Kriegel, Petr Hrůza, Jakub Václav, Radovan Malbeck, Lukáš Turek, Libor Mazura, Pavel Pokorný, Miroslav Kulda, Ondřej Hofman, Antonín Hodr.

Video:

Komentáře

Kde nás najdete?

Horská 6 – Pasáž Centrum
Trutnov
www.prologbike.cz

Prolog Bike na Google mapě

Kontaktujte nás

tel.: +420 777 034 620
mobil: +420 777 034 600
e-mail: info@prologbike.cz
Prolog Bike na Facebooku