Petr Vabroušek prvním Krkonošmanem

V sobotu 26. července patřil kemp v Dolcích triatlonistům. Přípravy na akci proběhly dle plánů, počasí panovalo příznivé. Po příchodu rozhodčích bylo nutno upravit cyklistickou část, což ale náročnosti závodu neubralo vůbec nic.

Náš pořadatelský tým PROLOG BIKE měl za úkol zajistit hladký chod závodu, občerstvení atd. Vybaveni zkušenostmi z cyklistických akcí jsme se tedy naplno vrhli na triatlon. Ze strany samotných závodníků jsme se dočkali výhradně kladných reakcí, což nás velice těší. Na oplátku je nutnou říci, že i závodníci samotní byli příjemně naladěni a byla radost se o ně starat. Co chceme zvláště vyzdvihnout je neskutečná dřina, kterou účastníci Krkonošmana podstoupili.

Premiéra nového podniku je úspěšně za námi a také Krkonoše mají odteď svého „Železného muže“. Historicky prvním Krkonošmanem se stal Petr Vabroušek. Jeho přítomnost a účast v závodě byla skutečnou ozdobou a poctou pro nás všechny.

Zvláštní poděkování patří brigádníkům, dobrovolníkům a všem lidem, kteří přiložili ruku k dílu. Bez Vás by nebylo nic. Děkujeme.

Foto: Miloš Šálek, Marek Čtvrtečka (Trutnovinky)

www.trutnovinky.cz

www.krkonosman.cz

Fotogalerie 1

Komentáře

Kde nás najdete?

Horská 6 – Pasáž Centrum
Trutnov
www.prologbike.cz

Prolog Bike na Google mapě

Kontaktujte nás

tel.: +420 777 034 620
mobil: +420 777 034 600
e-mail: info@prologbike.cz
Prolog Bike na Facebooku