Author Krkonošská pravda 2014

Již za několik týdnů tu máme 3. ročník MTB maratonu Krkonošská Pravda. Tentokrát s několika málo zásadními změnami. První z nich je datum konání akce a sice již na 9. srpna. Věříme, že toto datum oceníte, minimálně kvůli předpokladu slunečného počasí.

Další zásadní změnou je jedna hlavní trať závodu. Je o něco kratší, než delší trať v minulých letech. Záměrně nepíšeme dlouhá, protože opravdu nikterak dlouhá není. Pro některé účastníky kratší trati z minulých let je to možná trochu výzva. Alespoň však poznáte krásy té opravdové trati. A ujet se rozhodně dá.

Třetí výraznou událostí je, že ke jménu závodu Krkonošská Pravda přibyl název hlavního partnera, kterým je značka jízdních kol Author. Author v závodě figuruje vlastně od začátku a tak je tento krok logický. Velmi si partnerství s Authorem vážíme a věříme, že díky tomu půjde závod nahoru.

Pro ty z Vás, kteří jste zvolili startovné se suvenýrem, bude připraven ručník s logem Prolog Bike. Nezbývá, než Vám všem poděkovat za dosavadní přízeň a těšit se na Vás opět na startu v den D. Sejdeme se všichni ve 12 hodin před Uffem.

www.krkonosskapravda.cz

Komentáře

Kde nás najdete?

Horská 6 – Pasáž Centrum
Trutnov
www.prologbike.cz

Prolog Bike na Google mapě

Kontaktujte nás

tel.: +420 777 034 620
mobil: +420 777 034 600
e-mail: info@prologbike.cz
Prolog Bike na Facebooku